Kurs na ASP – sposób na dodatkowe punkty

Opublikowano: 18 stycznia 2021

Twoim wymarzonym kierunkiem studiów jest architektura wnętrz? Chciałbyś dostać się na któryś z kierunków na ASP? Jeśli obawiasz się trudności i dużej konkurencji na etapie rekrutacji – masz rację. ASP to uczelnie, do których w każdym roku akademickim stara się dostać wielu kandydatów. Możesz jednak ułatwić sobie ten proces i zwiększyć swoje szanse!

Kurs na ASP – poszerzy twoje kompetencje

Szkoła rysunku to miejsce, w którym możesz zapisać się na jeden z wielu kursów. Dla kandydatów na Akademię Sztuk Pięknych to „kurs na ASP”. Jaki jest program takiego kursu? Nauka rysowania i malowania we wszystkich możliwych technikach, zajęcia z modelami, martwa natura, szkicowanie, detale, teoria i praktyka. Wszystko odbywa się pod okiem wybitnych dydaktyków z wieloletnim doświadczeniem.

Program kursu dostosowany jest nie tylko do samej dziedziny, ale przede wszystkim, stworzony został pod kątem egzaminów na ASP. Co więcej, podczas trwania kursu będziesz pracował nad stworzeniem swojej teczki. Dzięki warsztatowej formie przygotujesz ją po mistrzowsku, unikając błędów.

Wykwalifikowana kadra, twórcza atmosfera i inspirujące towarzystwo osób, które mają tą samą pasję co ty, znacząco poprawi twoje umiejętności, pozwoli doszlifować słabe punkty – a tym samym, zwiększy twoje szanse podczas rekrutacji na wymarzony kierunek.

Więcej informacji o kursie na ASP dostępne jest na: https://www.sealart.pl/kursy/kurs-na-asp


Więcej artykułów na ten i inne tematy znajdziesz na naszej stronie:
sealart.pl


author avatar
szablon3

Zobacz również

Przygotowanie do studiowania na Akademii Sztuk Pięknych dla wielu kandydatów stanowi poważne wyzwanie. Chętnych do...
Więcej
Kurs na ASP to poważne wyzwanie. Wiąże się nie tylko z koniecznością poznania obszernego zakresu materiału...
Więcej