Kurs na ASP – sposób na dodatkowe punkty

Opublikowano: 18 stycznia 2021

Twoim wymarzonym kierunkiem studiów jest architektura wnętrz? Chciałbyś dostać się na któryś z kierunków na ASP? Jeśli obawiasz się trudności i dużej konkurencji na etapie rekrutacji – masz rację. ASP to uczelnie, do których w każdym roku akademickim stara się dostać wielu kandydatów. Możesz jednak ułatwić sobie ten proces i zwiększyć swoje szanse!

Kurs na ASP – poszerzy twoje kompetencje

Szkoła rysunku to miejsce, w którym możesz zapisać się na jeden z wielu kursów. Dla kandydatów na Akademię Sztuk Pięknych to „kurs na ASP”. Jaki jest program takiego kursu? Nauka rysowania i malowania we wszystkich możliwych technikach, zajęcia z modelami, martwa natura, szkicowanie, detale, teoria i praktyka. Wszystko odbywa się pod okiem wybitnych dydaktyków z wieloletnim doświadczeniem.

Program kursu dostosowany jest nie tylko do samej dziedziny, ale przede wszystkim, stworzony został pod kątem egzaminów na ASP. Co więcej, podczas trwania kursu będziesz pracował nad stworzeniem swojej teczki. Dzięki warsztatowej formie przygotujesz ją po mistrzowsku, unikając błędów.

Wykwalifikowana kadra, twórcza atmosfera i inspirujące towarzystwo osób, które mają tą samą pasję co ty, znacząco poprawi twoje umiejętności, pozwoli doszlifować słabe punkty – a tym samym, zwiększy twoje szanse podczas rekrutacji na wymarzony kierunek.

Więcej informacji o kursie na ASP dostępne jest na: https://www.sealart.pl/kursy/kurs-na-asp


Więcej artykułów na ten i inne tematy znajdziesz na naszej stronie:
sealart.pl


Zobacz również

Kurs na ASP – najlepsze przygotowanie do egzaminów
Kurs na ASP to poważne wyzwanie. Wiąże się nie tylko z koniecznością poznania obszernego zakresu materiału...
Więcej
Kurs na ASP Warszawa – przygotuj się do egzaminów i zostań artystą
Myślisz o studiach na Akademii Sztuk Pięknych? Znak, że twoją pasją jest rysowanie i szeroko pojęta sztuka....
Więcej