Kurs rysunku i malarstwa na ASP


Kurs na ASP to skuteczna forma na przygotowanie do egzaminów na uczelnie artystyczne w tym Akademię Sztuk Pięknych. Program warsztatowego kursu został stworzony w oparciu o wymogi uczelni artystycznej i ukierunkowany jest na naukę z zakresu wiedzy egzaminacyjnej. Ponadto, pozwala poprawić umiejętności i doszlifować swój warsztat. W programie kursu uwzględniliśmy również przygotowanie teczki do ASP, która jest niezbędnym wymogiem formalnym podczas procedury kwalifikacyjnej.

Kurs rysunku na ASP obejmuje zarówno rysunek różnymi technikami, jak i malarstwo. W programie swoje miejsce znalazły zajęcia z modelem, martwa natura, opracowanie rysunku detali czy przedmiotów. Poruszamy zagadnienia teoretyczne i kładziemy ogromny nacisk na ćwiczenia praktyczne, podczas których powstaje równocześnie teczka prac do ASP.

Kurs rysunku na ASP

Każde zajęcia podzielone są na 3 etapy. Pierwszym jest omówienie i sprawdzenie zadawanych po każdych zajęciach prac domowych. Drugim teoria oraz wprowadzenie w meandry zagadnień związanych z bieżącym tematem zajęć. Trzecim, trwającym 3 godziny, ćwiczenia praktyczne, czyli rysunek. Wykładowca w niewielkiej grupie pozostaje nieustannie w interakcji z kursantami, reagując na wątpliwości, poprawiając błędy i odpowiadając na wszystkie pytania.

Warsztatowa forma nauki, to skuteczne przygotowanie do egzaminów na ASP. Umożliwia czerpanie wiedzy od profesjonalistów, wypracowanie dobrych nawyków, dopracowanie własnego warsztatu i znacząco ułatwia pozytywne przejście przez stresującą procedurę egzaminacyjną. Przygotowanie teczki na ASP odbywa się stopniowo, w miarę kolejnych zajęć, w taki sposób, że po zakończeniu kursu, uczestnik jest przygotowany do egzaminów.

Kadra dydaktyczna

Doświadczona kadra wykładowców to profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem, talentem, umiejętnościami dydaktycznymi i wieloletnim stażem artystycznym. Wprawnie i skutecznie potrafią przekazać swoją wiedzę i mają praktykę w przygotowywaniu przyszłych studentów do procesu kwalifikacyjnego. Taka forma, obok nabytych umiejętności, pozwala poczuć się znacznie pewniej i spokojniej podczas egzaminów.

Kurs rysunku na ASP online

Zachęcamy też do śledzenia naszego kanału na Youtube, gdzie publikujemy dla Państwa całkowicie za darmo kursy rysunku online. Kursy dostępne są także na naszej głównej stronie: https://www.sealart.pl/kursy/kursy-online. Prosimy pamiętać jednak, że żaden kurs online nie zastąpi zajęć stacjonarnych. Kurs rysunku na ASP dostępny jest pod linkiem: https://www.sealart.pl/kursy/kurs-rysunku-online-na-asp

Galeria prac
Nasze najnowsze prace można podziwiać na naszych mediach społecznościowych, zapraszamy do śledzenia.

Oficjalne kanały:
https://www.facebook.com/SealArtSzkolaRysunku
https://www.instagram.com/sealartszkolarysunku
https://www.youtube.com/user/sealartszkolarysunku

Kanały dla dzieci:
https://www.facebook.com/rysunekdladzieci/
https://www.instagram.com/rysunekdladzieci/

Dowiedz się więcej